Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Uścikowo-Folwark - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

35 zł/m²260 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni w nowoczesnym budynku biurowym, znajdującym się w Tarnowie Podgórnym. Atuty oferty to: > Czytelny i dobrze widoczny adres. >.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Oborniki

Oborniki(Uścikowo-Folwark + 2 km)

31,82 zł/m²220 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

? opis nieruchomości Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub gastronomicznej. Duże witryny zapewniają świetną ekspozycję i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Osiedle Kwiatowe

Ryczywół(Uścikowo-Folwark + 20 km)

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:837 m²

Lokalizacja Lokal znajduje się w miejscowości Ryczywół , w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dostęp dla klientów. Miejscowość posiada rozwiniętą infrastrukturę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Rogoźno(Uścikowo-Folwark + 19 km)

10,01 zł/m²171 m² 1 712 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię użytkową na dworcu kolejowym w Rogoźnie, woj. wielkopolskie. Całkowita pow. przeznaczona do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Gościejewo

Gościejewo(Uścikowo-Folwark + 19 km)

24 zł/m²700 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Wynajem. Sprzedaż. Budynek Socjalno-Biurowo-Mieszkalny 700m2. Plac 8500m2. Warsztat, wiaty. Gościejewo. Gm. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem wynajmu / sprzedaży jest Budynek o wysokim standardzie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne(Uścikowo-Folwark + 22 km)

40 zł/m²131 m² 5 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odkryj nowoczesny budynek w Tarnowie Podgórnym - idealne miejsce dla Twojej firmy! Prezentujemy przestronną i funkcjonalną przestrzeń, z czytelnym, dobrze widocznym adresem, zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Oborniki

Oborniki(Uścikowo-Folwark + 2 km)

1 600 zł31,20 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 31,2 m , położona w spokojnej części Obornik. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, starszym bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

27,24 zł/m²193,14 m² 5 261 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Szamotulska 22a, kaźmierz Powierzchnia uż.: 193,14 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr. 599/3 o pow.1 926 m2 Cena: 27,24 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Oborniki(Uścikowo-Folwark + 2 km)

1 700 zł61,24 m² 27,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Obornikach , w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Niepodległości. To wyjątkowe połączenie - z jednej strony dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

67,05 zł/m²52,20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 52,2m2 położony w Złotnikach na Placu Grzybowym. Koło lokalu znajdują się różne lokale usługowe( fryzjer, gabinet kosmetyczny) sklep, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Uścikowo-Folwark

Uścikowo-Folwark,wielkopolskie

8 400 zł420 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia nowy budynek z uniwersalnym przeznaczeniem do różnego rodzaju wykorzystania w prowadzonej działalności gospodarczej - zarówno magazynowej jak i produkcyjnej ( zabezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Uścikowo-Folwark

Uścikowo-Folwark,wielkopolskie

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom może być wynajęty zarówno na cele mieszkaniowe jak i użytkowe. Dom jest umeblowany i wyposażony.Na działce znajduje się budynek gospodarczy i ogród.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij